ВКонтакте   Однокласники   Facebook


ПРО ІНСТИТУТ

АБІТУРІЄНТУ

Студентське самоврядування

ДІДЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Директор Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом, Заслужений   юрист України, кандидат юридичних наук, професор МАУП.

Відзначений державними та відомчими нагородами: медалями "За бездоганну службу" III ступеня, "За сумлінну службу" II ступеня, "15 років МВС", "5 років Державному департаменту України з питань виконання покарань"; нагрудними знаками "За відзнаку в службі" І ступеня, "10 років МВС України"; відзнаками МВС України "Почесний знак МВС України", "Закон і Честь", за Безпеку народу II ступеня; орденами "преподобного Нестора Літописця III ступеня та II ступеня" та орденом Іллі Муромця III ступеня.

Народився 14 листопада 1952 року в с. Максимівка Снігурівського району Миколаївської області.

Свій трудовий шлях Діденко Сергій Володимирович розпочав у 1972 році після закінчення Херсонського машинобудівного технікуму зі спеціальності "Енергозабезпечення промислових підприємств та установок" і в цьому ж році він був призваний на службу до Збройних сил СРСР.

У серпні 1974 року, після звільнення у запас Збройних Сил, прийнятий електромонтером на Херсонське підприємство електромереж, в грудні цього ж року переведений на посаду чергового інженера.

У серпні 1979 року призначений старшим черговим інженером, у червні 1984 року переведений на посаду старшого диспетчера. За рекомендацією Білозерського райкому Компартії України та направленням колективу Херсонського району електричних мереж. У 1983 році вступив до Миколаївського ордена Трудового Червоного Прапора кораблебудівного інституту ім. адм. Макарова, який закінчив у 1989 році та отримав диплом з відзнакою зі спеціальності "Устаткування і технологія зварювального виробництва".

У грудні 1986 року Діденко С.В. прийнятий на службу в органи внутрішніх справ. За час служби в органах внутрішніх справ пройшов декілька призначень з висуненням на посади з більшим обсягом роботи та відповідальності, від заступника начальника установ ЮЗ 17/105, 17/90 , заступника начальника відділу виконання покарань до начальника господарчого відділу УМВ України в Херсонській області.

Сергій Володимирович має значний досвід управлінської діяльності, в органах внутрішніх справ - з грудня 1986 р. працював на керівних посадах УВС та УМВС України в Херсонській області, обіймав керівну посаду в Херсонському юридичному інституті ХНУВС.

У 1999 році вступив до Херсонського економічно-правового інституту, який закінчив  у 2001 році і отримав юридичну освіту зі спеціальності «Правознавство» кваліфікація молодший спеціаліст-юрист.

У 2000 році за власним бажанням був переведений до Херсонського факультету Запорізького юридичного інституту МВС України та призначений на посаду старшого інспектора з військово-мобілізаційної роботи. У вересні 2001 року призначений начальником факультету № 2 – заочного відділення Херсонського юридичного інституту Національного університету внутрішніх справ.

 У 2001 році вступив до Національного університету внутрішніх справ, який закінчив у 2003 році і отримав вищу юридичну освіту за спеціальності "Правознавство" кваліфікації юрист.

З липня 2004 року по червень 2007 року перебував на посаді проректора Херсонського юридичного інституту Національного університету внутрішніх справ з економічних питань та ресурсного забезпечення.

У 2004 році вступив до Херсонського економічно-правового інституту, який закінчив у 2008 році і отримав вищу економічну освіту зі спеціальності «Менеджмент організацій» кваліфікація менеджер-економіст.

З червня 2007 року по лютий 2008 року виконував обов’язки проректора Харківського національного університету внутрішніх справ  начальника Херсонського юридичного інституту.

З лютого 2008 року – перший заступник начальника Херсонського юридичного інституту ХНУВС з навчальної та методичної роботи.

Активно займається науково-педагогічною діяльністю. Ефективно працює над підвищенням наукового, методичного та теоретичного рівнів.

У 2007 р. Сергієм Володимировичем була захищена дисертація з теми, яка висвітлює основні питання діяльності органів внутрішніх справ: "Правові та організаційно-тактичні основи попередження і розкриття злочинів, пов'язаних із застосуванням вибухових речовин чи бойових припасів". У цьому ж році йому присвоєно вчений ступінь кандидата юридичних наук. У 2010 році присвоєно вчене звання доцент.

Має понад 45 наукових публікацій, є автором та співавтором навчальних і навчально-методичних посібників, з яких близько 10 мають гриф МОН:

- Основи полемічної майстерності працівника ОВС / Навчальний посібник. – Х.:Харків юридичний, 2009. – 52 с.

- Довкілля як об’єкт кримінально-правової охорони / Навчальний посібник. – Х.:Харків юридичний, 2009. – 184 с.

- Правові та організаційно-тактичні основи попередження та розкриття злочинів, пов’язаних із застосуванням вибухових речовин та бойових припасів / Навчально-методичний посібник. – Х.:Харків юридичний, 2009. – 112 с.

- Особливості розслідування порушення правил безпеки дорожнього руху / Навчальний посібник. – Херсон: Видавець Чуєв С.М., 2010. – 312 с.

- Криміналістика / Навчально-практичний посібник для підготовки до семестрового та державного іспиту. – Херсон: ВАТ “Херсонська міська друкарня”, 2010. – 272 с.

Активно приймає участь у наукових конференціях різних рівнів. За матеріалами дисертаційного дослідження Діденком Сергієм Володимировичем підготовлено монографію, методичні рекомендації та навчально-методичний посібник для впровадження у практичну діяльність ОВС. Матеріали пройшли рецензування у практичних підрозділах УМВС України в декількох  областях та отримали позитивну оцінку.

У сфері наукових  інтересів займає вагоме місце, що підтверджує різноплановість наукових поглядів. Знаходиться в постійному науковому пошуку засвідчуючи багатогранність поглядів та наукових думок.

У 2010 році закріплено тему докторської дисертації «Правові і теоретичні основи криміналістичного озброєння.

В листопаді 2011 року призначений директором Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

© Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП)